Om oss

JUST bistår bedrifter og privatpersoner med interiørrådgivning, veiledning og boligstyling og foto av bolig/interiør.

Vi har en administrasjon som holder løpende kontakt for booking av avtaler, og er til stede på telefon og mail om du skulle ha spørsmål i prosessen. Vi jobber rettet mot at du skal føle en god flyt og fremgang når du skal selge boligen din.

Just er en lojal samarbeidspartner du kan stole på, som bryr seg om dine ønsker og kan komme med gode råd underveis.

Våre ansatte

Kine Charlott Dørnberg

Daglig leder
kine@just.no

Amalie Endresen Roness

Produksjonsansvarlig eiendom/saksbehandler
amalie@just.no

Frida-Constanse Johansen

Produksjonsmedarbeider eiendom/saksbehandler
frida@just.no

Tiril Pedersen

Faglig leder, jurist/eiendomsmegler
tiril@just.no

Anne Maren Andreassen

Bedriftsassistent og interiørkonsulent
anne.maren@just.no

Sverre Simonsen

Fotograf
sverre@just.no

Sebastian Nilsen Solberg

Catharina Wartiainen Moe

Interiørkonsulent
catharina@just.no

Ina Fredrikke Klev

Interiørarkitekt
ina@just.no

Marte Haldorsen

Administrativ koordinator
marte@just.no

Anna Dreyer Ingebrigtsen

Administrativ koordinator
anna@just.no

Sveteana Terenina

Renholder

Audun Nøstvik Trondsen

Transport

Asbjørn Trondsen

Transport